Paul Collomb litografi

513105

PAUL COLLOMB (1921-2010): Flicka i trädgård, signerad, litografi, ca 50 x 37 cm

Fack 14

Paul Collomb litografi
Budhistorik (1 bud)

3751728
2018-01-13 17:07:59

2018-01-13 kl 17:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.