Haral Wiberg akvarell

513104

HARALD WIBERG (1908-1986): "Gluttsnäppa", signerad och daterad Harald Wiberg 1962, akvarell,täckvitt, ca 23,5x33 cm

Fack 4

Haral Wiberg akvarell

Budhistorik (26 bud)
3751207
1 900
3751197
1 800
3751200
1 800
3751197
1 700
3751193
1 600

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.