Gustaf Magnusson 1917 oljemålning

513103

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Vagn med tunna, signerad och daterad GMagnusson -17, olja på duk på pannå, ca 39x31 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Budhistorik

2018-01-13 kl 20:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.