Charles Sjöholm oljemålning

513102

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Skärgårdsbåt, Stockholm Slussen, Stockholm, signerad, olja på duk, 99x120 cm

Rum 2

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3751603
3 200
3750658
3751601
3750658
2 800
3747109
2 600

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.