Bord senempire

513100

BORD med klaffar, 1800-tal, senempire, fanerat i valnöt, låda i sargen, höjd 62, 95x63, utfälld 146 cm

Ytkskador, nyckel saknas, nedsänkt

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Bord senempire

Budhistorik (2 bud)

3751995
3750014

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.