Taklampor

513098

TAKLAMPOR, 1 par, industrimodell, 2000-tal, lackerad metall, diameter ca 35 cm

Obetydligt slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 2

Taklampor

Budhistorik (12 bud)
3752279
1 600
3752270
3752266
1 400
3741020
1 300
3752260

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.