Byrå Louis XV-stil

513097

BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag bl.a. valnöt, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 86, 119x51 cm

Fanérbortfall, slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå Louis XV-stil

Budhistorik (7 bud)
3749498
600
3746570
550
3749172
500
3746570
450
3749171

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.