Erland Cullberg oljemålning

513087

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, ca 105x120 cm

Smärre färgbortfall

Rum 2

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3783963
21 000
3783956
20 000
3783951
19 000
3783948
18 500
3783946
18 000

Slutpris SEK:
21 000
2 052 EUR, 2 400 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.