Fåtöljer rokokostil

513084

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, skuren dekor, textilklädsel med floralt mönster, sitthöjd ca 46,

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fåtöljer rokokostil

Budhistorik (13 bud)
3748753
850
3746730
3748752
3746730
750
3748751
700

Slutpris SEK:
850
77 EUR, 89 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.