Ikon 1800-tal

513079

IKON, monterad i väggskåp, Ryssland, 1800-tal, föreställande Madonnan och barnet, olja på duk, uppfordrad, bildmått ca 18x14 cm, ramens mått ca 29x26 cm, djup ca 7 cm

Slitage, färgbortfall, skåpet med skador

Diverse, Konst, Äldre måleri

Fack 11

Ikon 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3753065
600
3751231
550
3751020
500
3745230
450
3745160

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.