Gemla stolar

513078

GEMLA, karmstolar, 4 st, 1990-tal, formböjd bok, svartmålade, stoppade skinnsitsar, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, repor/märken, färgbortfall

Möbler, Stolar

Gemla stolar

Budhistorik (22 bud)
3749376
3 600
3744107
3 400
3749375
3 400
3744107
3 200
3739916

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.