Barbro Nilsson

513074

BARBRO NILSSON, "Guldklimpen", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, reliefflossa, ca 200x144 cm

hårt slitage, skador

Mattor/Textilier, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Barbro Nilsson

Budhistorik (23 bud)
3758025
1 600
3758022
3758016
1 400
3758021
1 400
3758016
1 300

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.