Schatz barometer och skeppsklocka

513073

SCHATZ, barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, quartz, mässing och glas, monterad på träplatta, plattans mått 24x45 cm

slitage

Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (15 bud)
3757673
3757438
1 400
3747341
1 300
3747341
3752638

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.