Figuriner 4 st 1900-tal

513070

FIGURINER, 4 st., 1900-talets början, brons, socklar i svart marmor samt alabaster, höjd 16-21 cm

Diverse, Metall

Monter 5

Figuriner 4 st 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
3748566
1 700
3748061
1 600
3748401
1 600
3748061
1 400
3745425
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.