Skål på fot

513069

SKÅL på fot, stomme i silver, daterad 1853, glas med förgylld dekor, höjd 19, diameter 22,5 cm

Fot med smärre bucklor

Silver, Keramik/Porslin

Monter 10

Skål på fot

Budhistorik (31 bud)
3750164
3 400
3750163
3 200
3750156
3750161
2 800
3750156
2 600

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 332 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.