Fotogenlampa

513068

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, stomme i keramik samt mässing, tulpanformad kupa i delvis frostat glas, höjd 62 cm

Slitage, stukat ben

Diverse, Samlarobjekt, Belysning

Monter 14

Fotogenlampa

Budhistorik (15 bud)
3748317
1 400
3749030
1 400
3748317
1 300
3748323
3748317

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.