Ljusstakar 2 par

513067

KANDELABRAR, 1 par, LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, 1900-tal, bl. a rokokostil, höjd 25 resp 34 cm

Bruksslitage

Diverse, Belysning

Ljusstakar 2 par

Budhistorik (17 bud)
3750162
1 400
3747093
1 300
3750160
3747093
3750158

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.