Trampbil 1900-tal

513060

TRAMPBIL, 1900-talets, mitt, lackerad plåt, höjd 43, längd 100 cm

Bruksslitage och rost

Leksaker

Hylla 1

Trampbil 1900-tal

Budhistorik (22 bud)
3747803
3747758
1 900
3747510
1 800
3747439
1 700
3747371
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.