Albert Krüger oljemålning

513058

ALBERT KRÜGER (1885-1965): Landskap, motiv från Lundaslätten, signerad och daterad Albert Krüger dec 1927, olja på duk, ca 63x81 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Albert Krüger oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3753596
850
3749649
3749648
3749225
3746512

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.