Ikon Ryssland 1800-tal

513055

IKON, bemålat trä, Ryssland, 1800-tal, motiv av helgon, olja på pannå, ca 33x26 cm

Smärre fläckar, slitage

Diverse, Konst, Äldre måleri

Fack 17

Ikon Ryssland 1800-tal

Budhistorik (35 bud)
3754303
5 000
3754302
4 800
3754294
4 600
3754297
4 600
3754294
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.