Matbord 1800-tal

513054

MATBORD, fanérat i mahogny, 1800-tal, dekor av pärlbård, fothylsor i mässing, utdragbart, höjd ca 78, 157x22 cm

Senare ben, smärre ytskador, stödben saknas

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
3749280
1 600
3749167
3749277
3749167
1 400
3749275
1 300

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.