Tennskål Firma svenskt tenn ca 1925

513053

FIRMA SVENSKT TENN, skål, tenn, Stockholm 1925, höjd 9, diameter 31,5 cm

Bruksslitage och repor

Metall

Budhistorik (4 bud)

3749614
450
3747972
3743834
3739877

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.