Oljemålning marint motiv

513052

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skeppsporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1900, ca 50x67 cm

Smärre krackelering

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 4

Oljemålning marint motiv

Budhistorik (2 bud)

3753447
3749220

Slutpris SEK:
32 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.