Gustavsberg skål samt vas

513048

GUSTAVSBERG, 2 dlr., vas, skål, 1920/30-tal, Josef Ekberg och Wilhelm Kåge "Argenta", höjd ca 6-14 cm

Krackelering

Keramik/Porslin

Gustavsberg skål samt vas

Budhistorik (14 bud)
3747626
950
3749733
900
3747626
850
3749727
3747626
750

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.