Clément Massier vas Jugend

513045

CLÉMENT MASSIER, vas, keramik, Frankrike, omkring år 1900, Jugend, lysterglasyr, signerad "mcm Golfe Juan AM", höjd ca 11,5 cm

Smärre mynningsnagg

Keramik/Porslin

Clément Massier vas Jugend

Budhistorik (2 bud)

3748435
3741933

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.