Matta röllakan

513036

MATTA, röllakan, signerad GG, möjligen Greta Grahn, ca 230x168

Fläckar, slitage

Mattor/Textilier

Matta röllakan

Budhistorik (9 bud)
3745772
700
3745460
650
3745369
600
3744688
550
3743046
500

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.