Waldemar Lorentzon

513034

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Hamn", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon a tergo, olja på pannå, ca 32x37 cm

Kundcenter

Waldemar Lorentzon

Budhistorik (19 bud)
3752252
9 200
3752218
9 000
3752251
9 000
3752218
8 200
3751136
8 000

Slutpris SEK:
9 200
835 EUR, 897 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.