Läkarskåp

513033

LÄKARSKÅP, 1900-talets första hälft, vitmålad metall, dubbla glasdörrar, 3 glashyllor, höjd ca 175 cm, bredd ca 92 cm, djup ca 44 cm

Nyckel finns att hämta i utlämningen Slitage, repor, patina

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Läkarskåp

Budhistorik (6 bud)
3746365
3745837
1 900
3743909
1 800
3743905
3743524

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.