Taklampa PH-4 design Poul Henningsen

513026

POUL HENNINGSEN, "PH-4", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt, höjd ca 20, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, bucklor

Belysning, Taklampor, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (12 bud)
3742897
850
3741724
3740292
750
3739450
700
3740290
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.