Taklampa PH-5 design Poul Henningsen

513025

POUL HENNINGSEN, "PH-5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt, höjd ca 28, diameter ca 50 cm

Bruksslitage, bucklor

Belysning, Taklampor

Budhistorik (5 bud)
3739523
550
3739453
500
3739453
3739522
3739453

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 58 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.