Spegel i gustaviansk stil

513024

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad, 120x90 cm

Slitate och smärre skador

Speglar

Rum 2

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
3749362
1 400
3749356
1 300
3748747
3748473
3748746

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.