Bang & Olufsen stereoanläggning

513023

BANG & OLUFSEN, stereoanläggning, högtalare 6601, Beomaster 7000, Bemaster 7000 CD, högtalarnas höjd 164 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, smärre bucklor

Instrument, Diverse, Diverse

Rum 20

Budhistorik (21 bud)
3749539
2 600
3748863
2 400
3748760
3740597
3740597
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.