Vette 1900-tal

513022

VETTE, 1900-talets första hälft, bemålad furu, längd ca 36 cm

Slitage

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Vette 1900-tal

Budhistorik (17 bud)
3749872
2 600
3749574
2 400
3749570
3744345
3744345
1 800

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.