Inga Löfqviist stillben

513011

INGA LÖFQVIST (1900-tal): Stilleben med frukt, vin och krabba, signerad och daterad Inga Löfquist -46, blandteknik på papper, ca 80x98 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Inga Löfqviist stillben

Budhistorik (8 bud)
3749551
3749511
3749511
700
3748653
650
3749510
600

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.