Modellbilar

513009

MODELLBILAR, 1900-talets mitt, delvis England, Japan samt Tyskland, bestående av 6 st bilar, bl. a Schuco Tacho-Examico 4002, CKO Kellerman Cabrio Super, Scalex 4,5, längd 13-23 cm

Bruksslitage och skador, Scalex saknar förare

Leksaker

Monter 13

Modellbilar

Budhistorik (21 bud)
3749762
4 600
3749704
4 400
3747322
4 200
3749702
4 200
3747322

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.