Leksaker 1960-tal

513007

LEKSAKER, 1960-tal, Västtyskland, bestående av, 2 stridsvagnar bl. a "Gama Tank", en kranbil MFZ (Michael Fuchs Zehndorf), bemålad plåt, längd 14-30 cm

Bruksslitage och skador

Leksaker

Leksaker 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
3747641
700
3747323
650
3747640
600
3747323
450
3747274

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.