Stolar design Josef Frank för Firma Svenskt Tenn

513006

JOSEF FRANK, stolar, 6 st., Svenskt Tenn, modellnummer 1165, vitlackerade, ryggen med rotting, stoppade sitsar, senare klädsel, höjd 86 cm

Slitage och skador

Möbler, Stolar, Design

Rum 22

Budhistorik (27 bud)
3749846
12 000
3749844
11 500
3749841
11 000
3749840
10 500
3749832
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.