Märklin modelljärnväg

513004

MÄRKLIN, 1900-talets mitt, bestående av: 2 lok bl. a Krokodilen, 8 godsvagnar, en personvagn, lokstall, transformator, gångbro, 31 rakor, 3 växlar, 14 kurvor, diverse signaler, lampor samt kopplingsdon, samt produktkataloger medföljer

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Leksaker

Monter 14

Märklin modelljärnväg

Budhistorik (19 bud)
3748051
5 400
3749706
5 200
3748051
4 600
3748037
4 400
3748037
4 200

Slutpris SEK:
5 400
545 EUR, 647 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.