Margareta Örtenblad oljemålning

512999

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007), Figur mot rött, signerad M Örtenblad, olja på duk, ca 80x82 cm

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
3761684
3761683
1 300
3761682
3761681
550
3761268
500

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.