Margareta Örtenbald oljemålning

512998

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007): På Nybroplan, signerad M Örtenblad, olja på duk, ca 50x61 cm

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
3755401
3755391
1 400
3755373
1 300
3755390
1 300
3755373

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.