Dag Pettersson litografi

512997

DAG PETTERSSON (född 1939): Vårfåglar, signerad och numrerad 203/220, färglitografi, bildyta ca 30x42 cm

Tavelvagn 1

Dag Pettersson litografi
Budhistorik (1 bud)

3739354
2018-01-05 10:44:10

2018-01-12 kl 10:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.