Jan Naliwajko skulptur

512995

JAN NALIWAJKO (född 1939): Hand, väggskulptur, signerad och daterad J Naliwajko 1979, patinerad gips ca 28x23 cm

Konst, Skulpturer

Jan Naliwajko skulptur

Budhistorik (11 bud)
3748457
3744242
750
3744169
700
3742875
650
3742770
600

Slutpris SEK:
73 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.