Margareta Örtenblad oljemålning

512994

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007), På färjan, signerad M Örtenblad, daterad 1964 á tergo, olja på duk, ca 54 x 73 cm

Rum 6

Budhistorik

2018-01-14 kl 12:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.