Soffa Carl Malmsten

512993

CARL MALMSTEN, soffa, "Roma större", 1960-tal, röd klädsel, brännmärkt på bakben "CM", längd ca 190 cm

Bruksslitage, senare klädsel

Möbler, Soffor

Rum 12

Soffa Carl Malmsten

Budhistorik (25 bud)
3749871
4 600
3749445
4 400
3749433
4 200
3749422
3749432

Slutpris SEK:
4 600
418 EUR, 483 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.