Margareta Örtenblad oljemålning

512992

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007): Före avresan, signerad Margareta Örtenblad, olja på duk, ca 46 x 55 cm

Färgbortfall, liten dukskada, repa

Rum 6

Budhistorik

2018-01-12 kl 11:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.