Olle Hanspers

512991

OLLE HANSPERS (1923-2012): "Kråkor", signerad Olle Hanspers, etsning, numrerad 7/45, ca 30x43 cm

Tavelvagn 1

Olle Hanspers
Budhistorik (1 bud)

3747114
2018-01-11 07:34:05

2018-01-12 kl 20:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.