Einar Jolin litografi

512990

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsvy, signerad Jolin, 34/360, färglitografi, bildyta ca 50x59 cm

Gulnader

Fack 39

Einar Jolin litografi
Budhistorik (9 bud)
3750116
600
3748915
550
3749946
550
3748915
500
3746273
450

Slutpris SEK:
600
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.