Erik Hallgren oljemålning

512989

ERIK HALLGREN (1910-1989), Byrå med spegel, monogramsignerad samt á tergo signerad och daterad 1985, ca 93 x 73 cm

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3748522
2018-01-12 00:38:50

2018-01-17 kl 21:18
Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.