Lennart Nyström färglitografier

512986

LENNART NYSTRÖM (född 1944): (2), kompositioner, signerad Lennart Nyström, numrerad 110/150, färglitografier, vardera ca 27x19,5 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (7 bud)
3750058
550
3747264
500
3749672
500
3747264
450
3742284

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 58 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.