Lars Jonsson färglitografi

512981

LARS JONSSON (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, 178/350, färglitografi, ca 34x49 cm

Tavelvagn 2

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3746278
950
3746277
900
3744590
650
3743110
600
3740872
500

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.